Рівнемір призначений для безперервного виміру параметрів рідких середовищ і рідин, у тому числі вибухонебезпечних, при звітно-розрахункових і технологічних операціях. Рівнемір забезпечує: вимір рівня рідини, вимір температури, опціональний вимір щільності рідини. Максимальна похибка виміру рівня рідини є ±1 мм.
Рівнемір можливо використовувати в резервуарах із зберіганням наступних продуктів:
Рівнемір відповідає Технічному регламенту обладнання і захисних систем, призначених для використання в потенційно «вибухонебезпечних середах» затвердженого постановою КМУ від 28.12.2016 р. № 1055 і Технічному регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого постановою КМУ від 13.01.2016 р. № 94, має необхідні дозвільні документи для застосування на території України та внесений у державних реєстр України.
Рівнемір може встановлюватися на об`єктах в зонах класу 0, класу 1 і класу 2 ДСТУ EN 60079-10-1: 2018 і приміщеннях та наружних встановлень згідно ДСТУ IEC 60079-14-2013.
Рівнемір, при необхідності, має можливість підключення до модулю «Облік акцизного налогу з доступом до АРІ» програма M.E.Doc – бренду Національний продуктовий ІТ компанії Linkos Group, який дозволяє в автоматичному режимі отримувати інформацію із системи моніторингу рівнемірів і формувати на основі цих даних Довідку про зведених за добу даних у модулі Реєстр акцизних документів (пальне) і згідно Постанови КМУ від 22.11.2017 р. № 891 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня палива в резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв`язку», Постановою КМУ від 12.08.2020 р. №715 «Про затвердження Порядку здійснення Державною податковою службою автоматичного зіставлення показників обсягів оборотів та залишків палива, показників обсягу оборотів спирту етилового» щоденно в автоматичному режимі по електроним засобам зв`язку передавати у ДФС України ці дані.
Рівнемір включений до списку «Обладнання цих виробників вже під’єднане до модуля:» на сторінці сайту програми M.E.Doc https://medoc.ua/page/detailscorpttnapi
№ п/п | Найменування | Кількість | Примітки |
---|---|---|---|
1 | Рівнемір магнітострикційний «Navitrack MLS-01 Ex» | 1 | Довжина вимірювального зонду погоджується із Замовником |
2 | Кабель | 1 | 1 п.м. |
3 | Комплект поплавків | В залежності від кількості вимірювальних параметрів. | |
4 | Модуль щільності | За погодженням із Замовником | |
5 | Паспорт | 1 | |
6 | Інструкція з експлуатації | 1 | Одна на партію в одну адресу або за погодження із Замовником |
Основні | |
Метод виміру | Магнітострикційний |
Вихідний сигнал/протокол | Модульований/Navitrack |
Довжина для замовлення | від 500мм до 6000мм |
Максимальна допустима похибка вимірювання рівня рідини | ±1мм |
Лінійність виміру по всій довжині | ≤±0,1мм |
Максимальна кількість сенсорів | до 5 шт* |
Електроніка | |
Діапазон живлення | від 5 до 9 В |
Максимальний струм споживання | 100 mA |
Відмовостійкість | Висока |
Захист від зворотної полярності | Присутня |
Зовнішнє середовище | |
Ступінь захисту | NEMA Type 4X, IP68А |
Вологість | від 0 до 100% відносної вологості, без конденсату |
Робоча температура | від -40° до +70° |
Температура зберігання | від -40° до +80° |
Хімічна стійкість | Бензин, дизельне паливо, біодизельне паливо, гас, різні нафтородукти, харчова промисловість (спирт, винна промисловість), промислові та інші рідини |
Безпека | |
Сертифікати з безпеки | ДСТУ EN 60079-0:2017 (EN 60079-0:2012, IDT) ДСТУ EN 60079-11:2017(EN60079-11:2012) |