Navitrack TD-BLE

Переваги бездротового датчика рівня палива Navitrack TD-BLE

Швидка та проста установка.
Відсутність кабелю дозволяє проводити монтаж датчика в рази швидше.

Термін безперервної експлуатації до 7 років від однієї батареї

Літій-тіонілхлоридна батарея + технологія Bluetooth версії 4.0 з протоколом низького енергоспоживання забезпечує можливість роботи ДУТ від однієї батареї протягом кількох років.

Новий, міцний, герметичний, протиударний захист

Корпус «Navitrack TD-BLE» оснащений додатковим захисним кожухом із ударостійкого поліаміду та відрізняється високою витривалістю до різних механічних пошкоджень.

Термінал контролю руху транспортних засобів «Navitrack GSTM32V2»

GPS трекер є найефективнішим засобом для контролю за вантажним та легковим автотранспортом. Система контролю транспорту забезпечує безпеку перевезень для компанії і приватних осіб, а також дозволяє дізнатися точне місце положення транспорту, чи був здійснений таємний злив палива або зроблені зайві рейси. Установка GPS трекер допоможе вам значним чином скоротити зайві витрати на паливі та паливно-мастильних матеріалах, а також допоможе навести вам повний порядок вашої транспортної компанії і автомобільних парках.

Система контролю транспорту і розташування здійснює запис основних показників автомобіля. Дана система супутникового моніторингу призначена для визначення координат, фіксації показників рівня масла, палива, температурних показників транспортного засобу. Завдяки вбудованому приймачу GPS відбувається точна реєстрація важливих подій і вимірювань під час руху або стоянки автомобіля.

Дане обладнання призначене для транспортних і інших компаній, які здійснюють транспортування вантажів, перевезення пасажирів, доставку продуктів харчування і т.д. Систему контролю транспорту можна встановити на будь-яку техніку починаючи легковими автомобілями і закінчуючи важкими будівельними вантажівками і сільськогосподарською технікою. Система контролю транспорту або GPS моніторинг проводить реєстрацію об’єктів з RFID ідентифікаторами завдяки зовнішньому зчитувача інформації, а вбудований чіп оперативно передає необхідну інформацію на віддалений сервер завдяки каналу передачі даних GPRS.

Пристрій GPS контролю транспорту має дуже гнучку настройку і має функцію інтелектуального режиму стеження і переміщення транспортного засобу. В автономному режимі пристрій може працювати і накопичувати інформацію від 40 до 120 днів.

Сумісність з великою кількістю відомих датчиків:

 • Navitrack MLS-01-EX
 • ДУ-02/ДУ-02М/ДУ-04/ДУ-05
 • Bitrek
 • eDUT
 • DS18B20

Витратоміри-лічильники призначені для точного вимірювання протоків рідин у постійному або переривчастому режимі кількості бензину, дизельного палива, керосину, олій і інших рідин в`язкістю до 1000 сП (мПас). Витратоміри-лічильники характеризуються високою точністю і малим впливом на неї змін в`язкості вимірюваної рідини. Ця технологія не пред`являє особливих вимог до профілю трубопроводів і довжин прямих ділянок до і після витратоміра.

Витратоміри-лічильники Navitrack M200, відповідають вимогам Технічного регламенту обладнання та захисних систем, призначених для використання у потенційно вибухонебезпечних середовищах», затвердженого постановою КМУ от 28.12.2016 № 1055 і Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки», затвердженого постановою КМУ від 13.01.2016 № 94.

Витратомір-лічильник Navitrack M200 призначений для використання на точках роздачи палива з малими потоками видачі до 200л/мін. Можливе використання як на стаціонарному так і пересувному акцизному складі.

Витратомір складається з двох основних частин:

лічильника;
інформаційного табло.

Лічильник – безпосередньо вимірювач рідини, яких складається з алюмінієвого корпусу в середині якого знаходяться овальні шестерні із нержавіючої сталі Під верхньою кришкою корпусу розташована плата з герконами, плата точно виставляється по висоті над робочою камерою витратоміра за допомогою шайб та передає на інформаційне табло кількість обертів шестерні.

Має вимірювальну камеру Корпус, верхня кришка і кабельний наконечник (для імпульсного виходу) ізольовані кільцевими ущільнювачами. Елементи, які служать для передання обертання у механічному лічильнику оздоблені арміруючими сальниками.

Інформаційне табло – це вузол обробки та перетворення сигналів від лічильника, та виведення пролитого об’єму користувачу на екран. Інформаційне табло оснащене екраном та герметичною клавіатурою (IP67), має внутрішній комп’ютер який дозволяє виводити додаткову інформацію та підключати додаткове обладнання

За бажанням Замовника інформаційне табло може комплектуватися додатковими модулями, такими як:

передача інформації на віддалений сервер;
управління роздачею палива;
управління за допомогою смс;
робота с рівнемірами;
система ідентифікації;
підключення принтера і друк чеків.

Комплект поставки витратоміра-лічильника Navitrack M200
Найменування Кіл-ть Примітки
1 Витратомір-лічильник 1  
2 Інформаційне табло 1  
3 Паспорт 1  
4 Настанова з експлуатації 1 по E-mail по необхідності

Система моніторингу Navitrack – унікальна пропозиція на ринку України з моніторингу рухомих та стаціонарних об`єктів та контролю витрати, максимально адаптоване під вимоги українських Замовників.

Наша пропозиція буде найбільш вигідна для Вас, так як ми використовуємо обладнання власного, українського виробництва і програмне забезпечення власної розробки, що гарантує нашим Клієнтам: оптимальну ціну за обладнання, адаптацію програмного забезпечення під потреби Клієнта, своєчасне і якісне гарантійне і сервісне обслуговування.

Впровадження системи GPS-моніторингу NaviTrack дозволе Вам оптимізувати роботу Вашого підприємства, отримати економічну вигоду, яка у строк одного місяця повністю окупить усі витрати на покупку і впровадження системи GPS-моніторингу NaviTrack і принесе Вашому підприємству відчутних дохід.

Для підвищення надійності послуг, скорочення строків виконання замовлень, збільшення гнучкості у складних перевезеннях товарів, налагоджування з клієнтами довірчих відносин, компанія NaviTrack пропонує Вашому підприємству впровадити унікальну супутникову систему GPS-моніторингу автотранспорту під торговою маркою «NaviTrack».

Система GPS-моніторингу компанії NaviTrack є комплексне рішення проблем та забезпечує Вашому підприємству рішення наступних задач:

значну економію палива;
якісну транспортну логістику і оптимізацію маршрутів
доставку продукції Одержувачу/Замовнику «точно у строк»;
контроль швидкісного режиму і часу на маршруті;
постійний і достовірний контроль місцезнаходження транспорту і продукції;
ефективність використання транспортних засобів;
скорочення випадків перевищення встановлених нормативів (порушення швидкісного режиму, відхилення від маршруту);
контроль і управління маршрутами у реальному часі;
відстежувати і контролювати відвідування раніше заданих геозон;
безпеку транспортного засобу, водіїв, продукції і транспортного засобу;
виключення нецільового використання транспортних засобів;
покращити дисципліну водіїв та диспетчерів;
отримати стабільність в наданні послуг;
отримати задоволеність клієнтів та партнерів;
отримати зменшення витрат на паливо;
отримати зменшення витрат на обслуговування транспортних засобів;
отримати збільшення строку експлуатації транспортних засобів;
постійний доступ до великої аналітичної інформації і звітам;
прозорість обліку при інтеграції з обліковою програмою 1С бухгалтерія.

Економічний ефект від використання системи GPS-моніторингу складає від 10 до 30%економії витрат підприємства на утримання і експлуатацію транспортних засобів, за рахунок:

виключення нецільового використання транспортних засобів;
зменшення витрат на паливо;
оптимізація маршрутів руху;
зменшення витрат на диспетчерську службу.

Ми економимо Ваші гроші, з нами Ваша компанія почне отримувати істотний економічний ефект від використання системи GPS-моніторингу.

Накоплений нашою компанією досвід впровадження і експлуатації систем GPS-моніторингу, допоможе Вам навчитися – експлуатувати систему GPS-моніторингу та досягати поставлених Вами цілей і задач, а «українські коріння» системи NaviTrack гарантує:

навчання Ваших співробітників роботі з системою NaviTrack;
своєчасне гарантійне обслуговування та ремонт обладнання;
реалізацію будь-якої вимоги Замовника, від зміни у програмному забезпеченню до розробки специфічного обладнання для Ваших потреб у короткі строки.

Про переваги компанії NaviTrack на ринку України GPS-технологій, можуть розповісти наші Клієнти, лідери України у своїх галузях такі як: НЕК «Укренерго» – енергетична компанія, НАЭК «Енергоатом» – оператор АЕС України, Корпорація АТБ – найбільша роздрібна мережа супермаркетів, ТОВ «Автомагістраль-південь» – лідер дорожнього будівництва України, ТОВ «Славдорстрой» – дорожнє будівництво, Одеська залізниця, ТОВ «Авто-люкс» – один із найкращих міжнародних перевізників, Автозборочне підприємство «Кобальт» – зборка автомобілів марки Foton, ТОВ «Тропік» – найбільший дистриб`ютор цитрусових. ТОВ «Гефест – будівельна компанія і багато інших.

Термінал контролю руху ТЗ «Navitrack GSTM32V1»

GPS/GLONASS трекер Navitrack є унікальною пропозицією на ринку України за своєю функціональністю та надійністю роботи. Багаторічний досвід експлуатації терміналу в складних умовах дозволив нам вивчити всі складності експлуатації обладнання на різних типах транспортних засобів та розробити термінал, що не має на території України аналогів за надійністю. Термінал включає повний спектр входів/виходів та інтерфейсів (RS232, RS485 і т.д.), що дозволяє підключити абсолютно будь-які додаткові датчики для контролю роботи механізмів транспортного засобу.

Термінал оснащений вбудованим акумулятором високої ємності на 1000 мАч, який дозволяє за відсутності зовнішнього живлення працювати автономно до 11 годин у стандартному режимі, а також подвійним захистом від перепаду напруги. У разі втрати GSM-сигналу, термінал може записувати та зберігати до 65 000 записів (більше 3х місяців роботи). Усі накопичені дані автоматично передаються на сервер під час відновлення з’єднання.

Відмінною рисою даного терміналу є його розміри 54 х 80 х 23 мм, що дає можливість без проблем встановити його в будь-якому місці автомобіля.

Для підвищення надійності послуг, скорочення термінів виконання замовлень, збільшення гнучкості у складних перевезеннях товарів, налагодження з клієнтами довірчих відносин компанія «Навітрек» пропонує Вашому підприємству впровадити унікальну супутникову систему GPS/GLONASS моніторингу автотранспорту під торговою маркою «NaviTrack».

Система GPS-моніторингу компанії «Навітрек» є комплексним вирішенням проблем і забезпечить Вашому підприємству:

значну економію палива;
якісну транспортну логістику та оптимізацію маршрутів;
доставку продукціїї Одержувачу/Замовнику «точно в строк»;
контроль швидкісного режиму та часу на маршруті;
постійний та достовірний контроль розташування транспорту та продукції;
ефективність використання транспортних засобів;
скорочення випадків перевищення встановлених нормативів (порушення швидкісного режиму, відхилення від маршруту);
відстежувати та контролювати відвідування раніше заданих геозон;
безпеку транспортного засобу, водіїв, продукції;
виключення нецільового використання транспортних засобів;
дисципліну водіїв та диспетчерів;
стабільність у наданні послуг;
задоволеність клієнтів та партнерів;
зниження витрат на паливо та пов’язаних із цим витрат;
зниження витрат на обслуговування транспортних засобів;
зниження витрат на мобільний зв’язок;
збільшення терміну експлуатації транспортних засобів;
постійний доступ до великої аналітичної інформації та звітів;
прозорість обліку при інтеграції з обліковою програмою 1С.

Переносний термінал “Navitrack GSTM32V0” призначений для моніторингу переміщення транспортних засобів. Дозволяє самостійно в дуже короткі строки перевстановити пристрій з однієї машини на іншу, без залучення стороніх організацій. Трекер підключається до штатного роз`єму прикурювача та отримує живлення від нього. Трекер дозволяє фіксувати переміщення об`єкту в режимі теперішнього часу.

Дане рішення зручне для компаній, які у своїй роботі використовують найманий транспорт і не мають можливості приховано на постійній основі встановити обладнання. Застосування даного трекера дозволяє завжди мати інформацію про поточне місце розташування автомобіля і пройденого шляху, що дозволяє уникнути конфліктних ситуацій з водіями найманого транспорту та скоротити витрати Замовника на оренду транспорту та палива і підвищити якість наданих послуг.

Термінал має усі дозвільні документи для використання на території України.

Основні функціональні можливості переносного/мобільного терміналу контроля руху ТС ТС «Navitrack GSMT32V0»

забезпечувати моніторинг рухомих об`єктів у режимі теперішнього часу, включно контроль швидкості руху, прискорення та гальмування, маршрут часу, показувати місця зупинок та місця розташування тз;
визначає у режимі теперішнього часу фактично пройдений шлях (відстань) рухомих об`єктів;
контролювати в режимі теперішнього часу дотримання технологічної швидкості рухомих об`єктів при виконанні робіт. Підвищення якості робіт;
виявляти і ліквідувати «ліві» рейси і невиправдані простої з метою послідуючого підвищення дисципліни водіїв рухомих об`єктів;
здійснювати в режимі теперішнього часу контроль часу і місця виконання робіт рухомих об`єктів;
контролювати поточне місце розташування рухомих об`єктів;
контролювати час, місце знаходження рухомих об`єктів в певній зоні;
оперативно реагувати на відхилення від заданого маршруту;
виключити розбіжності з водіями, підвищити їх трудову дисципліну;
сплачувати послуги найманого транспорту на основі фактичного пробігу і фактично виконаної роботи;
автоматизувати роботу диспетчера;
реально оцінювати ступінь завантаження рухомих об`єктів, для більш ефективного використання ресурсів;
отримувати точні аналітичні звіти з експлуатації рухомих об`єктів, які дозволяють оцінити ефективність роботи на кожному об`єкті, бачити конкретні рухомі об`єкти, кожного водія, та внаслідок чого, прийняти ефективні управлінські і оптимізаційні рішення;
забезпечити прозорість звітності при інтеграції зі звітною програмою 1С бухгалтерія.

Витратомір електронний К24 для дизельного палива, бензину, води і олії, 7-120 л/хв.

Цифровий турбінний витратомір для рідин з низькою в’язкістю. Простий в установці, забезпечений дисплеєм, який можливо обертати у 4 різних позиціях для простоти зчитування. Міцний корпус з армірованого поліаміду, турбіна виготовлена з поліпропілену. Випускається модель з імпульсним виходом.

Тип імпульсного сигналу: одно канальний з геконовим вимикачем. Працює витратомір на двох батарейках типу ААА. Робочий тиск лічильника для нормального функціонування не повинно перевищувати 20 Бар. Підходить для розрахунку дизельного палива, води, керосину, бензину.

Датчик виконує функції визначення рівня палива, перерахунку рівня в обсяг (при відсутності таблиць перерахунку виміряне датчиком значення пропорційно рівню заповнення паливом), передачі по інтерфейсу RS-232/RS-485, по протоколу Modbus/Omnicomm виміряного датчиком значення.

Може використовуватися у системі із пристроями відображення або програмованими контролерами із характеристиками вхідних електричних сигналів відповідними технічним характеристикам.

Комплект поставки:
№ п/п Найменування Кількість Примітки
1 Датчик рівня палива «STRELA» 1
2 Кабель 1 6 п.м.
3 Монтажний комплект 1

Датчик рівня ДУ02М використовується для виміру рівня або обсягу рідини з відносною діелектричною проникністю від 1,8 до 3 у ємностях, баках, резервуарах (далі по тексту – баках) і видачі цифрового сигналу для відображення, передачі або реєстрації рівня на зовнішній приладах.

Основі переваги датчика рівня ДУ02М:

Висока точність і надійність датчика.

Похибка у статичному режимі – не гірше 0,15% від діапазону виміру.

Температурна стабільність показників.

Наявність алгоритму автоматичної термокомпенсації показників датчика і вбудований датчик температури.

Наявність двох типів калібровки датчика.

 • розрахункова, без використання палива;
 • точна, з використанням палива.

Широкий діапазон налаштування датчика.

 • вибір кількості точок контролю – від 1023 до 8191
 • вибір часу усереднення даних – 12 або 25 сек.
 • встановлення адреси (для можливості роботи декількох датчиків в одній мережі)

Зберігання роздільної здатності після обрізки датчика. Незалежно від величини обрізки датчика, його роздільної здатності (кількість крапок контролю) не зменшується і залишається від самого початку певною при калібровці (8192/4096/2048/1024).
Автоматичне визначення номеру ДУ-02М з інтерфейсом RS.
Повністю автоматизована система контролю параметрів датчиків в умовах виробництва.
Функціональне і зручне ПЗ для калібровки і тарировки.

Лічильник ППО-25-1,6 СУ (СЖ-ППО-25), Державної системи промислових приборів і засобів автоматизації (ГСП), призначені для виміру об`ємної кількості неагресивних (н`ютоновських) рідин з кінематичною в’язкістю згідно таблиці, наведеної нижче.

Лічильник ППО-25 застосовують як в стаціонарних технологічних установках, так і в наземних засобах заправки і перекачки при їх роботі на місті в умовах, які виключають прямий вплив сонячної радіації і атмосферних опадів.

K600/3 (PIUSI) – електроний лічильник обліку дизильного палива

Електронні лічильники обліку палива К600/4 виробництва відомої італійської компанії PIUSI здатний забезпечити облік палива з похибкою, яка не перевищує 0,5%. Цей прибор успішно застосовувався для обліку не тільки дизельного палива, також і олії, антифризу і біодизеля.

Особливості конструкції:

 • алюміневий корпус, який має високий рівень захисту;
 • вхідні та вихідні отвіри – резьбові, з фланцевим з`єдненням. Діаметр – 40 мм (1,5 дюймів);
 • рідкокристалічний дисплей відображує показники двох рахункових пристроїв.

Обнулена шкала розрахована на 99 999 літрів (5-розрядна), вона призначена для обліку разових заправок. Показники можуть бути надіслані за допомогою спеціальної клавіші. Накопичувальна шкала – 8-розрядна, розрахована на 99 999 999 літрів, необхідна для загального обліку рідини, яка пройшла через вимірювальну камеру.

Виробник передбачив можливість калібровки лічильника, що забезпечує точність виміру незалежно від типу вимірювальної рідини. Клавіша калібровки розташована на передній панелі.

Уровнемер предназначен для непрерывного измерения параметров жидких сред и жидкостей, в том числе взрывоопасных, при учётно-расчётных и технологических операциях. Уровнемер обеспечивает: измерение уровня жидкости, измерение температуры, опционально измерение плотности жидкости. Максимальная погрешность измерения уровня жидкости составляет ±1 мм.

Уровнемер можно использовать в резервуарах с хранением следующих продуктов:

 • бензин;
 • различные нефтепродукты;
 • дизельное топливо;
 • промышленная жидкость;
 • биодизельное топливо;
 • пищевые жидкости (вода, спирт, виноматериалы и т.п.);
 • керосин;
 • другие жидкости.
 • сжиженный газ;

Уровнемер соответствует Техническому регламенту оборудования и защитных систем, предназначенных для использования в потенциально «взрывоопасных средах» утвержденного постановлением КМУ от 28.12.2016 № 1055 и Техническому регламенту законодательно регулированных средств измерительной техники, утвержденного постановлением КМУ от 13.01.2016 № 94, имеет необходимые разрешительные документы для применения на территории Украины и внесен в государственный реестр Украины.

Уровнемер может устанавливаться на объектах в зонах класса 0, класса 1 и класса 2 ДСТУ EN 60079-10-1: 2018 и помещениях и наружных установок согласно ДСТУ IEC 60079-14-2013.

Уровнемер относится к оборудованию класса М1 по внешним механическим условиям и к классу Е1 по внешним электромагнитным условиям, согласно ДСТУ OIML D 11:2018 (OІML D 11:2013, ІDT).

Уровнемер, при необходимости, имеет возможность подключения к модулю «Учет акцизного налога с доступом к API» программы M.E.Doc – бренда Национальной продуктовой ИТ компании Linkos Group, который позволяет в автоматическом режиме получать информацию из системы мониторинга уровнемеров и формировать на основе этих данных Справку о сведённых за сутки данных в модуле Реестр акцизных документов (горючее) и согласно Постановлению Кабинета Министров Украины от 22 ноября 2017 г. N 891 «Об утверждении Порядка ведения Единого государственного реестра расходомеров-счетчиков и уровнемеров-счетчиков уровня топлива в резервуаре, передачи учетных данных с них электронными средствами связи», Постановлению Кабинета Министров Украины от 12 августа 2020 г. N 715 «Об утверждении Порядка осуществления Государственной налоговой службой автоматического сопоставления показателей объемов обращения и остатков топлива, показателей объемов обращения спирта этилового» ежедневно в автоматическом режиме по электронным средствам связи передавать в ДФС Украины эти данные.

Уровнемер включен в список «Обладнання цих виробників вже під’єднане до модуля:» на странице сайта программы M.E.Doc https://medoc.ua/page/detailscorpttnapi

Комплект поставки
№ п/п Наименование Кол-во Примечание
1 Уровнемер магнитострикционный «Navitrack MLS-01» 1 Длина измерительного зонда согласовывается с Заказчиком
2 Кабель 1 З п.м.
3 Комплект поплавков В зависимости от количества измерительных параметров
4 Модуль плотности по согласованию с Заказчиком
5 Паспорт 1
6 Ноутбук или компьютер с монитором или модуль приема и обработки сигналов по согласованию с Заказчиком
7 Програмное обеспечение ARM-Operator 1
8 Монтажный комплект 1 по согласованию с Заказчиком
9 Руководство по эксплуатации 1 одно на партию в один адрес, или по согласованию с Заказчиком
Файлы Cookie
Ми використовуємо файли cookie для того, щоб надати Вам більше можливостей при використанні сайту. Файли cookie є невеликі фрагменти даних, які тимчасово зберігаються на вашому комп'ютері або мобільному пристрої, і забезпечують більш ефективну роботу сайту.
прийняти відмовитися Детальніше